plen +48 666 080 929 Pon - Pią 07:00 - 16:00 ul.Krucza 13 88-100 Inowrocław
plen +48 666 080 929 Pon - Pią 07:00 - 16:00 ul.Krucza 13 88-100 Inowrocław

O nas

Aneva

Unikamy nadmiernej administracji

Skracamy ogniwa łańcucha dostaw

Oferujemy staranne kalkulacje kosztowe

Procedury handlowe adekwatne do wymagań odbiorców

Aneva Historia

Firma Aneva powstała w 2009 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie surowcami, produktami i półproduktami chemicznymi dla przemysłu.

Dzięki współpracy z wieloma znanymi i cenionymi producentami, szybko poszerzamy asortyment, dostosowując go do potrzeb naszych klientów i wymagań rynku. Pomaga nam zdobyte wcześniej wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia organizacji oraz dystrybucji chemicznej.

Misja Firmy

Misją firmy Aneva jest tworzenie relacji z odbiorcami, będących podstawą wzajemnej i długotrwałej współpracy. Pracowitość, zaangażowanie, transparentność, rzetelność, stałe poszerzanie horyzontów, a przede wszystkich szacunek dla drugiego człowieka – to cechy, które charakteryzują nasze działania. Tworzymy nowoczesną firmę tradingową, która w zmieniającej się rzeczywistości biznesowej pozwoli naszym odbiorcom i partnerom na otwartą współpracę, opartą na klarownych i sprawdzonych zasadach handlowych.

Naszym celem jest stworzenie grupy wyspecjalizowanych branżowo marek pod wspólną nazwą. Każda firma będzie się skupiać na komponowaniu portfolio produktowego dedykowanego dla odbiorców o podobnych profilach produkcyjnych czy usługowych. Dążymy do tego, by stać się spółką, która na tle konkurencji będzie wyróżniać się bliskością i elastycznością w kontaktach z partnerami handlowymi.