Firma AneVa powstała w 2009 roku i zajmuje się pośrednictwem w obrocie surowcami, produktami i półproduktami chemicznymi dla przemysłu. - Aneva

Przejdź do treści

Menu główne:

      Firma AneVa powstała w 2009 roku i zajmuje się pośrednictwem w obrocie surowcami, produktami i półproduktami chemicznymi dla przemysłu. Dzięki współpracy z wieloma znanymi i cenionymi producentami poszerzamy szybko nasz asortyment dostosowując go potrzeb naszych klientów i wymagań rynku. Pomocne w tym jest zdobyte wcześniej wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i organizacji  dystrybucji chemicznej.
   
Misją firmy AneVa jest tworzenie relacji z odbiorcami, będących podstawą wzajemnej długotrwałej współpracy. Pracowitość i zaangażowanie, transparentność i rzetelność, patrzenie w przód, a przede wszystkich szacunek dla drugiego człowieka - to cechy , którymi chcemy się charakteryzować. Mamy ambicję stworzenia nowoczesnej firmy tradingowej, która w zmieniającej się rzeczywistości biznesowej pozwoli naszym odbiorcom i partnerom na otwartą współpracę, opartą na klarownych i sprawdzonych zasadach handlowych.
    
 Celem naszym jest stworzenie grupy wyspecjalizowanych branżowo marek pod wspólną nazwą. Każda firma skupiać się będzie na komponowaniu portfolio produktowego, dedykowanego dla odbiorców o podobnych profilach produkcyjnych czy usługowych. W najbliższym czasie chcemy stać się spółką, która na tle konkurencji wyróżniać się będzie bliskością i elastycznością w kontaktach z partnerami handlowymi.


Głównym motywem oferty i współpracy handlowej AneVa jest:

  • unikanie nadmiernej administracji,

  • skracanie ogniw łańcucha dostaw,

  • staranne kalkulacje kosztowe,

  • procedury handlowe adekwatne do wymagań odbiorców.


Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Aktualizacja 23 IX 2017 @Aneva 2010-2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego